23 May

Opony terenowe Pirelli

Posted by PirelkowePrecle in Motoryzacja
Opony terenowe Pirelli

Firma Pirelli projektując opony Scorpion STR opracowała nowy poziom wydajności i implementacji do nowoczesnych i wyrachowanych parametrów technicznych nowych pokoleń samochodów rodzaju SUV i 4×4. Użytkując opony Pirelli Scorpion STR masz zagwarantowaną najwyższą wydajność, oraz dodatkowo doskonałą przyczepność w postanowieniach rodzaju off-road. Scorpion STR zapewnia cichą i precyzyjną jazdę, a też wygodę i intuicyjność obsługi. 

Symetryczny wzór zapewnia komfort , a oprócz tego wysoki przebieg i jednolite zużycie.

Wszystko to spowodowało, że opony Pirelli Scorpion STR wynalazły spersonalizowane wykorzystanie jako oryginalne wyposażenie najnowszych samochodów pojawiających się na rynku. 

Opony Pirelli Scorpion STR idealnie spisują się na drogach asfaltowych i szutrowych. Cicha praca gwarantuje komfort podróży. Opona Pirelli Scorpion STR dedykowana jest przede wszystkim do samochodów klasy SUV oraz dodatkowo dla kierowców ceniących sobie ciszę i wygodę.

Opona Pirelli Scorpion STR została wyposażona w symetryczny wzór bieżnika, którego misją jest poprawa przyczepności, komfortu , a ponadto równomierne jego zużycie. 

Opony Pirelli Scorpion STR występują w następujących parametrach technicznych:

Przekrój: 205 do 285
Felgi: 15 do 20
Profil: 45 do 75
Indeks prędkości: R, T, H, V

Pirelli Scorpion STR

This entry was posted in Motoryzacja and tagged , , , , . Bookmark the permalink.

Comments are closed.